سوالات معمول مشتریان (FAQ)

 

  سايت وب چيست؟
  سايت وب، مجموعه ي از صفحات مرتبط به يکديگر است که انبوهی از اطلاعات را در قالب متن، تصوير، صدا، و فيلم در اختيار بيننده قرار می دهد.  

     
  چه کسانی می توانند سايت وب داشته باشند؟
  تمام اشخاص و سازمانها می توانند سايت وب داشته باشند. به جرات می توان گفت که سريعترين و بهترين راه معرفی فعاليتها، محصولات، و شرکتها سايت وب است. در واقع وب نقش کاتالوگی اينترنتی را برای شما بازی می کند  

   
  سايت وب چه مزايايی دارد؟
  با داشتن يک سايت وب ميتوان کليه اطلاعات مربوط به يک سازمان، مانند بيوگرافی، حوزه فعاليت، و محصولات را در قالب يک کاتالوگ جامع ايجاد کرد، با اين تفاوت که بر خلاف کاتالوگ های عادی نيازی به چاپ و توزيع اين کاتالوگ نخواهد بود و به سهولت و در کمترين زمان برای کليه افرادی که به اينترنت متصل هستند، قابل دسترس خواهد بود. در ضمن افراد با ديدن سايت وب و در صورت نياز برای دريافت اطلاعات بيشتر می توانند از طريق اينترنت و با ارسال نامه با سازمان ارتباط برقرار کنند   

   
  مراحل ايجاد يک سايت وب چيست؟
  برای اينکه يک سايت وب داشته باشيد، ابتدا بايد برای سايت خود نامی انحصاری به ثبت برسانيد که اصطلاحا دامنه (Domain) ناميده میشود. سپس بايد برای سايت خود فضايی در اينترنت اجاره کنيد، و نهايتا بايد نسبت به طراحی صفحات سايت خود اقدام کنيد.   
   

   

   
   
   

  جهت آشنائی بشتر با اصول سایتهای اینترنتی ، مقالاتی تهیه و جهت دریافت بصورت رایگان در اختیار علاقمندان قرارداده  شده است

   

   

     

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Web Designing                                                    طراحی وب سایت

       اینترنت رسانه ای با توان بسیار گسترده و بالاست ، اما شرکتهای نسبتا کمی توانسته اند از آن به شکل موفقیت آمیز بهره برداری کرده و در جهت مقاصد تبلیغ خود به کار گیرند ، جذابیت اینترنت در وهله اول به دلیل آن است که از طریق آن به شکل مستقیم و یک به یک میتوان به تک تک مصرف کنندگان ارتباط برقرار کرد .

     در تئوری ، سازمانها و مصرف کنندگان میتوانند با استفاده از این دستاورد ، کالا خریداری کنند ، به تبادل اطلاعات بپردازند و به پژوهشهای ارزشمند دسترسی یابند اما در عمل ، اینترنت ، تا زمان حال رسانه ای است که بسیاری از توانمندیهای ، آن کما کان بلا استفاده مانده است .

  یکی از بزرگترین چالشهای بازاریابی در اینترنت تلاش برای جلب و جذب مخاطبان است . این امر باعث به وجود آمدن یک صنعت تبلیغاتی کاملا جدید بر روی شبکه وب شده است .

  تبلیغات در اینترنت ممکن است اهدافی از جمله اهداف زیر را دنبال کنند .

  انتشار اطلاعات : سایت ، محل مناسبی برای ارایه اطلاعات دقیق در مورد کالاها یا خدمات یک شرکت است .

   ایجاد آکاهی : تبلیغات در اینترنت میتواند برای افزایش آگاهی از یک سازمان به طور کلی و کالاها و خدمات خاص آن سازمان مفید باشد .

   به دست آوردن اطلاعات تحقیقی : بازاریابان از شبکه اینترنت برای بدست آوردن اطلاعات و مشخصات مخاطبان خود استفاده میکنند . مثلا یک شرکت هواپیمایی از اینترنت برای مصاحبه با مسافران همیشگی خود جهت تعیین اولویتها ، سلیقه خرید و سایر اطلاعات مربوط به آن استفاده میکند .

   ایجاد وجهه یا تصویر ذهنی : سایت ممکن است برای نشان دادن و ایجاد وجه های که سازمان یا شرکت آرزوی داشتن آن را دارند ، طراحی شده باشد .

   تحریک به خرید آزمایشی : برخی سایتهای اینترنت برای تحریک خرید آزمایشی محصولاتشان از کوپنهای الکترونیکی استفاده میکنند .

   

   مزایا تبلیغات در اینترنت

  -          بازار هدف : یکی از مزایای اصلی شبکه اینترنت توانایی هدف قرار دادن گروههای بسیار مشخصی از افراد با حداقل اتلاف پوششی شبکه است .

  -          طراحی پیام : در نتیجه هدف قرار دادن دقیق و معین مخاطبان ، پیامها را میتوان برای جذب نیازها و خواسته های مشخص مخاطبان مورد نظر ، طراحی کرد .

  -          قابلیت تعاملی : ماهیت تعاملی شبکه اینترنت ، باعث درگیری بیشتر مشتری میشود .

  -          دسترسی به اطلاعات : وقتی کاربران رایانه از یک سایت شبکه دیدن میکنند ، میتوانند اطلاعات فراوانی نسبت به مشخصات محصول ، اطلاعات خرید و غیره به دست آورند . همچنین میتوان اطلاعات جدید را فورا در اختیار مخاطبان قرار داد .

  -          قابلیت فروش : چون شبکه یک رسانه پاسخی مستقیم است ، قابلیت انجام فروش در آن بسیار بالاست .

  -          خلاقیت : طراحی مناسب یک سایت میتواند باعث جلب توجه مخاطبان و ایجاد علاقه نسبت به شرکت و محصولات آن شود .

  -          توان بالقوه بازار : با افزایش نفوذ رایانه های شخصی به خانوارها و افزایش آگاهی و علاقه نسبت به شرکت اینترنت ، توان بالقوه بازار نیز افزایش خواهد یافت .

      درجهان امروز و تجارت نوين، وب سايت نقش بسيار مهمی در موفقيت شما دارد. درعصراطلاعات مخاطبين ورقيبان شما فقط يک کليک با شما فاصله دارند. هم اکنون در دنيا صدها ميليون نفر از اينترنت استفاده مينمايند. زمينه فعاليت شما هر چه ميخواهد باشد ، مسلما شما نميتوانيد به سادگی از اين جمعيت صرفه نظر کنيد.

     وب مکانی جهت حضورشما و تجارت شماست ارزان وسريع می باشد، کاتالوگ يا اطلاعات شما هميشه در دسترس است، شما می توانيد 24 ساعت در شبانه روز خدماتتان را ارائه دهيد ، ازترافيک وشلوغی شهرها به دورهستيد ، شما درمقابل بازار و تقاضای جهانی قرار داريد ، ازبرخورد مستقيم بامشتری عصبانی خبری نيست ، به راحتی و با سرعت می توانيد پيامهايتان را انتقال دهيد، شما می توانيد هزينه های زيادی ازجمله پذيرش سفارشات، چاپ، نامه نگاری، پرسنل و ... را کاهش دهيد .

      معماری اطلاعات، پایه واساس طراحی وساخت وب سايت می باشد. معماری اطلاعات ساختارکلی سايت است ودر حکم نقشه اصلی آن می باشد. کليه اجزاء از جمله صفحات و ارتباطاتشان ، مطالب ومحتويات صفحات،  فرمها، راهبری سايت، اينترفيس، گرافيک، تبادلات ، کارکردها و... همگی برطبق آن ساخته می شوند.

   

  امکانات بخش طراحی:

  - مشاوره در زمینه وب سایت و تجارت الکترونیک و ارائه راهکارهای مناسب صنعت شما

  - بهره گيری از طراحان مجرب

  - استفاده از نرم افزارها و تکنیکهای برنامه نویسی به روز

  - طراحی بر اساس به روزترين الگوهای دنيای وب

  - طراحی مجدد تا تامين نظر مشتری

  - امکان در اختيار نهادن نرم افزارهای مديريت سايت

  - آموزش نحوه استفاده و کار با سايت

  - امکان طراحی لوگو ، آرم ،عکاسی

  -----------------------

  جهت ارائه نمونه ، لطفا درخواست خود را از طریق ایمیل و یا پرتال پشتیبانی به آدرس http://support.sabahost.com  ارسال نمائید .

   

   

   

     

  کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت میزبانی وب و طراحی وب سایت سباهاست ، استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است .